Symbol recyklace a různé papírové obaly

Mise udržitelnosti

Pomáháme lidem, aby si byli jisti zdravím své ústní dutiny po celý život tím, že spolupracujeme s odborníky, abychom zlepšili každodenní návyky péče o ústní dutinu prostřednictvím vzdělávání a podpory.

Naším cílem je snížit výskyt problémů, kterým lze předejít, pomocí vědy a našich odborných znalostí, abychom pomohli lidem účinně a bezpečně pečovat o jejich zdraví. Vždy se snažíme, aby složení a balení našich produktů respektovalo planetu.

 • Partnerství s odborníky

  Odborníci jsou jádrem toho, kým jsme: pomáháme vzdělávat budoucí odborníky na univerzitách a spolupracujeme s odborníky na rozvoji a zlepšování našich vědeckých poznatků s jedním společným cílem: lepší zdraví ústní dutiny pro všechny.

 • Zdraví dutiny ústní a věda

  Základem všeho, co děláme, je pomoci lidem s jejich každodenními problémy se zdravím dutiny ústní jako jsou zubní kaz, bolest citlivých zubů, eroze zubní skloviny a žloutnutí zubů. Díky tomu mohou žít svůj život naplno a vyrovnaně.

 • Vzdělávání a péče

  Dáváme lidem jistotu v péči o zdraví jejich dutiny ústní:

  Poskytujeme rady, odpovídáme na otázky a sdílíme naše znalosti se všemi.

  Zaměřujeme se na oblasti, kde nás lidé potřebují: ve školách při vzdělávání dětí, v terénu pro zajištění péče a pro spolupráci s charitativními/nevládními organizacemi a v zubních ordinacích pro zajištění té nejlepší péče.